Potrzebny Nam Nowy Zdrowy Świat

Zdrowie jest podstawowym prawem człowieka. My, narody świata, nie pozwolimy, aby odbierano nam to prawo. Nie spoczniemy dopóty, dopóki prawo do zdrowia zwłaszcza – do nieograniczonego dostępu do naturalnych metod leczenia – nie stanie się prawem wszystkich ludzi na całej Ziemi gwarantowanym przez konstytucje krajowe i międzynarodowe. Apeluj do każdego człowieka na Ziemi: Bez względu na to, gdzie mieszkasz i co robisz, zacznij budować ten nowy świat już teraz! Każdy dom, gabinet lekarski lub szpital, każda szkoła, uniwersytet, ośrodek społeczny, podręcznik czy film, który promuje naturalne metody leczenia – jest krokiem w tworzeniu nowego zdrowszego świata. Budując nowy świat nie tylko eliminujemy choroby, ale także uwalniamy miliardy dolarów z funduszy, które marnowane są dzisiaj na promowanie chorób i destrukcję. Apeluj do przywódców politycznych, aby uznali naturalne metody ochrony zdrowia za podstawę polityki zdrowotnej swoich krajów. Teraz, kiedy wiedza ta stała się dostępna na całym świecie, musicie z niej skorzystać, aby poprawić stan zdrowia Waszych narodów. Każdy kraj, który zwróci opiekę zdrowotną w kierunku naturalnych metod leczenia, to mały krok we wspólnym, globalnym celu: Zdrowie dla wszystkich do roku 2020. Nie mamy czasu do stracenia!

Każdy kraj, którego opieka zdrowotna skupia się na skutecznych, naturalnych metodach leczenia, nie chronionych prawami patentowymi, jest ważnym krokiem w kierunku zdrowszego i bezpieczniejszego świata.

Apel do przywódców państw i do narodów świata – Zdrowie dla wszystkich do 2020 roku. Opublikowano w Herald Tribune 2 kwietnia 2003 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zdrowie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *